Sklepy internetowe SHOPER

E-Handel. To słowo w dzisiejszych czasach jest znane niemal każdemu. Każdy sprzedawca prędzej czy później odkrywa zalety cyfrowej sprzedaży. Najskuteczniejszym i najbezpieczniejszym sposobem handlowania w sieci jest prowadzenie własnego sklepu internetowego na licencji w modelu SaaS czyli w tak zwanej chmurze.

Dzięki współpracy z marką SHOPER możemy oferować klientom profesjonalne i bezpieczne sklepy internetowe w doskonałej cenie.

buton napisz ams
buton zadzwon ams

Twój sklep będzie miał wszystko,
czego ci potrzeba do profesjonalnej sprzedaży online

Ponad 250 wbudowanych funkcji obsługiwanych jednym kliknięciem.
Shoper to narzędzie, które maksymalnie ułatwia i przyspiesza handel w internecie.


Ty skupiasz się wyłącznie na realizacji kolejnych zamówień.

Wymarzona grafika

Wyobraź sobie piękny sklep internetowy, który bez problemu można wyświetlać na każdym urządzeniu: komputerze, tablecie, smartfonie...

A teraz uruchom sklep Shoper – będziesz zaskoczony, jak łatwo i szybko spełnią się twoje e-marzenia.

Wsparcie techniczne

91% klientów pozytywnie ocenia pracę naszego Biura Obsługi Klienta, 90% rekomenduje Shoper innym. To nie przypadek, a wynik wielu lat pracy z klientem sprawia, że prowadzenie sklepu na naszej platformie jest tak łatwe i wygodne.

Najlepsze narzędzia

Kompletne oprogramowanie sklepu internetowego z własnymi płatnościami online, integracją z Allegro, Ceneo, Subiektem i najważniejszymi kurierami. Do tego atrakcyjne promocje i rabaty na start – razem z Shoper zyskujesz dostęp do najważniejszych narzędzi usprawniających sprzedaż online.

Aplikacje dla sklepu

Włącz biznesowe turbodoładowanie i wesprzyj sprzedaż w swoim sklepie aplikacjami, zaprojektowanymi specjalnie dla sklepów Shoper. Nasz App Store systematycznie powiększa się o kolejne narzędzia, dzięki którym prowadzenie każdego e-biznesu jest o wiele łatwiejsze. Znajdź pomocną aplikację także dla siebie.

Nowoczesne płatności

Szybkie, bezpieczne, konkurencyjne. 3 miesiące bez opłat dla nowych sklepów, preferencyjne stawki już od 1% prowizji, pełna obsługa przelewów mobilnych - Shoper Płatności to najlepszy system nowoczesnych paymentów, dostępny wreszcie na polskiej platformie e-commerce.

Kampanie reklamowe Google i Facebook

Autorska usługa reklamowa dla sklepów internetowych. Pomożemy Ci zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznym działaniom w Google i na Facebooku oraz Instagramie.

Przetestuj sklep internetowy Shoper
przez
14 dni za darmo

buton napisz ams
buton zadzwon ams